Με τους «Λέοντες» θα παίξουν τα πιτσιρίκια μας για το «Χαμόγελο του Παιδιού»

Το βράδυ της Δευτέρας (09/05) πραγματοποιήθηκε στα γραφεία της Ε.Π.Σ. Χανίων ενημερωτική συνάντηση για το 1ο Παγχανιώτικο Παιδικό Τουρνουά, που θα διεξαχθεί το διήμερο 13 και 14 Μαΐου, στο Εθνικό Στάδιο Χανίων, για την ενίσχυση του Οργανισμού «Το Χαμόγελο του Παιδιού».

Στη συνάντηση παρευρέθηκαν οι εκπρόσωποι των σωματείων της δυνάμεως της ΕΠΣΧ που θα συμμετάσχουν στο τουρνουά και ο Α’ Αντιπρόεδρος κ. Δημήτριος Λυκάκης τους ευχαρίστησε θερμά για την παρουσία τους και για τη συμμετοχή στο τουρνουά, που έχει φιλανθρωπικό χαρακτήρα.

Το πρόγραμμα του τουρνουά:

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 13-5-2016

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΠΡΟΤΖΟΥΝΙΟΡ – ΓΗΠΕΔΟ Ε.Α.Κ. ΧΑΝΙΩΝ
[8 Χ 8 – ΔΙΑΣΤΑΣΕΙΣ ΓΗΠΕΔΟΥ 25Χ50 – 2 ΗΜΙΧΡΟΝΑ 20 ΛΕΠΤΩΝ]

ΟΜΑΔΕΣ ΩΡΑ
1. ΑΔΝ ΚΥΔΩΝΙΑΣ – Α.Π. ΣΟΥΔΑΣ 16.30 – 17.10
2. ΑΠΟΛΛΩΝ – ΑΡΗΣ ΣΟΥΔΑΣ 16.30 – 17.10
3. ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΛ. – ΔΑΑΟΧ 16.30 – 17.10
4. ΕΝΩΣΗ Θ.Κ. – ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΕΡ. 16.30 – 17.10
5. ΚΕΡΑΜΕΙΑ – ΛΕΟΝΤΕΣ 17.20 – 18.00
6 ΜΙΝΩΤΑΥΡΟΣ – ΝΕΟΙ ΧΑΝΙΩΝ 17.20 – 18.00
7 ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ – ΠΑΝΑΚΡΩΤΗΡΙΑΚΟΣ 17.20 – 18.00

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 13-5-2016

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΤΖΟΥΝΙΟΡ – ΓΗΠΕΔΟ Ε.Α.Κ. ΧΑΝΙΩΝ
[8 Χ 8 – ΔΙΑΣΤΑΣΕΙΣ ΓΗΠΕΔΟΥ 25Χ50 – 2 ΗΜΙΧΡΟΝΑ 25 ΛΕΠΤΩΝ]

ΟΜΑΔΕΣ ΩΡΑ
1. ΑΔΝ ΚΥΔΩΝΙΑΣ – ΑΠ ΣΟΥΔΑΣ 18.10 – 19.00
2. ΑΠΟΛΛΩΝ – ΑΡΗΣ ΣΟΥΔΑΣ 18.10 – 19.00
3. ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΛΕΠΑΣ – ΔΑΑΟΧ 18.10 -19.00
4. ΚΕΡΑΜΕΙΑ – ΛΕΟΝΤΕΣ 18.10 – 19.00
5. ΜΙΝΩΤΑΥΡΟΣ – ΝΕΟΙ ΧΑΝΙΩΝ 19.10 – 20.00
6. ΠΑΝΑΚΡΩΤΗΡΙΑΚΟΣ – ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ 19.10 – 20.00
7. ΡΟΔΩΠΟΥ – ΤΙΤΑΝ 19.10 – 20.00

ΣΑΒΒΑΤΟ 14-5-2016

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ – ΓΗΠΕΔΟ Ε.Α.Κ. ΧΑΝΙΩΝ
[9 Χ 9 – ΔΙΑΣΤΑΣΕΙΣ ΓΗΠΕΔΟΥ 90 Χ 50 – 2 ΗΜΙΧΡΟΝΑ 20 ΛΕΠΤΩΝ]

ΟΜΑΔΕΣ ΩΡΑ
1. ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΛ. – ΑΡΗΣ Σ. 08.30 – 09.10
2. Α.Δ.Ν. ΚΥΔΩΝΙΑΣ – Α.Π. ΣΟΥΔΑΣ 09.20 – 10.00
3. ΓΡΑΝΙΤΗΣ – ΔΑΑΟΧ 10.10 – 10.50
4. ΙΔΟΜΕΝΕΑΣ – ΚΡ. ΑΣΤΕΡΑΣ 11.00 – 11.40
5. ΛΕΟΝΤΕΣ – ΜΙΝΩΤΑΥΡΟΣ 11.50 – 12.30
6. ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ – ΤΙΤΑΝ 12.40 – 13.20

ΣΑΒΒΑΤΟ 14-5-2016

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΠΑΙΔΩΝ – ΓΗΠΕΔΟ Ε.Α.Κ. ΧΑΝΙΩΝ
[11 Χ 11 – ΔΙΑΣΤΑΣΕΙΣ ΚΑΝΟΝΙΚΟΥ ΓΗΠΕΔΟΥ – 2 ΗΜΙΧΡΟΝΑ 25 ΛΕΠΤΩΝ]

ΟΜΑΔΕΣ ΩΡΑ
1. ΑΡΗΣ ΣΟΥΔΑΣ – ΔΑΑΟΧ 14.30 – 15.20
2. ΙΔΟΜΕΝΕΑΣ – ΙΝΚΑ 15.30 – 16.20
3. ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΕΡ. – ΚΡ. ΑΣΤΕΡΑΣ 16.30 – 17.20
4. ΚΟΡΩΝΙΔΑ – ΜΙΝΩΤΑΥΡΟΣ 17.30 – 18.20
5. ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ – ΡΟΔΩΠΟΥ 18.30 – 19.20

ΣΑΒΒΑΤΟ 14-5-2016

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΝΕΩΝ – ΓΗΠΕΔΟ Ε.Α.Κ. ΧΑΝΙΩΝ
[11 Χ 11 – ΔΙΑΣΤΑΣΕΙΣ ΚΑΝΟΝΙΚΟΥ ΓΗΠΕΔΟΥ – 2 ΗΜΙΧΡΟΝΑ 25 ΛΕΠΤΩΝ]

ΟΜΑΔΕΣ ΩΡΑ
1. ΑΟ ΧΑΝΙΑ – ΑΟ ΜΙΝΩΤΑΥΡΟΣ 19.30 – 20.20