Πολύ καλή και ανταγωνιστική εμφάνιση για την ομάδα των Τζούνιορ

Μέχρι το τέλος του αγώνα, η ομάδα των Τζούνιορ της Ακαδημίας μας ήταν απόλυτα ανταγωνιστική απέναντι στο ΔΑΑΟΧ, στο εξ αναβολής παιχνίδι που πραγματοποιήθηκε το απόγευμα της Τετάρτης στις εγκαταστάσεις του ARENA στον κόμβο των Μουρνιών.

Μάλιστα, η ομάδα μας προηγήθηκε με 1-0 με γκολ του Νταμαδάκη, ενώ το ημίχρονο έκλεισε με το ΔΑΑΟΧ να γυρίζει το σκορ σε 2-1.

Νωρίς στην επανάληψη ο ΔΑΑΟΧ πέτυχε και τρίτο γκολ, ωστόσο, με ωραία προσπάθεια, ο Καλαμαράκης μείωσε εκ νέου σε 3-2, με τα πιτσιρίκια μας να πιέζουν για το βαθμό της ισοπαλίας, αλλά τελικά να δέχονται σε μία αντεπίθεση το τέταρτο γκολ, για το τελικό 4-2.

Συγκλονιστική ήταν η παρουσία όλων των γονιών των παιδιών μας, που δε σταμάτησαν στιγμή να τα παροτρύνουν.

Τελευταία αγωνιστική υποχρέωση της ομάδας μας είναι με τα Ροδωπού.